Az eredetitől nem sokban térek el, de ezektől az apróságoktól különlegesebb és még gyorsabb a süti.
Hozzávalók:
25 dkg cukor
25 dkg liszt
2 tojás
2-3 evőkanál olaj
fél-1 csomag sütőpor
1 üveg meggybefőttből az összes meggy és 2 dl lé
Bekapcsolom 180 fokra a sütőt. Ez fontos, ha jó meleg a sütő, nem süllyed le a gyümölcs. A meggy kivételével minden hozzávalót összeöntök, és simára kavarok. Papírral kibélelt sütőformába öntöm, rászórom a meggyet és már tolom is be a sütőbe. Tűpróbával ellenőrzöm, mikor már szép barna a teteje. Ennyi :)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése