Oldalak

2010. február 20., szombat

Tényleg, mi?

Eredetileg magamnak akartam összeírni, miket szoktam főzni. Részint, hogy a "kútfőből kipattanó" receptek ne vesszenek el, részint, mert sosem tudom, mit is főzzek. Aztán arra gondoltam, ha már leírom, meg is oszthatnám - ezzel engedve a megosztási kényszeremnek. Ezek a receptek, amiket itt összegyűjtök, jobbára olyanok, amik minimális időráfordítással elkészülnek. Ez létkérdés, hiszen jelenleg egy majdnemhároméves finnyás és egy majdnemféléves visongós között próbálok főzni. Lássuk, miket :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése