Dina lányom pészachkor született, amikor nem használunk kelesztett dolgokat, meg még egy csomó minden mást, így elég nehéz neki születésnapi tortát sütni. (sikerült, majd felteszem azt is azért :))
Így rendes, szabályos tortát a "második születésnapon" kap, vagyis akkor, amikor összegyűlik a család őt megünnepelni.
A tortához 3 piskótalapot sütöttem még pénteken, mert a szüleim nyaralójában ünnepeltünk, ahol elég ócska a sütő, nem kísérleteznék benne piskótával. A krémet is még itthon, előre elkészítettem. Az egészet vasárnap reggel állítottam össze, 12 szeletes torta lett.
Piskótalapok:
10 tojás
10 kanál cukor
10 púpos kanál liszt
fél csomag sütőpor
A tojásokat szétválasztom, elkezdem felverni a fehérjét. Amikor már majdnem kész, beleszórom kanalanként a cukrot. Egyesével beleengedem a sárgákat és legkisebb fokozaton belekeverem. (Tálas mixert használok, így csak öntögetni kell a cuccokat a járó gépbe :)). A lisztet átszitálom, elkeverem a sütőporral és óvatosan belekeverem a tésztába.
A tortaformát hivatalosan kikenjük-kilisztezzük, én a nővérem módszerét követve csak kibélelem sütőpapírral. Így persze nem lesz szép egyenletes a széle, de valamit valamiért... A tortaformát tehát kibélelem, és 3 merőkanál tésztát öntök bele. Kb. 10 perc alatt megsül egy lap. Ha kész, kiveszem, tányérre borítom, hideg vizes ecsettel mekenem a papírt, úgy szépen le lehet húzni. Papír vissza a sütőformába, újabb 3 kanál tészta, ha kész külön tányérra kiborít, stb. stb. Míg a lapok sülnek, megcsinálom a Túrós féle szakácskönyv dobostorta krémjét:
15 deka cukrot felfőzök 1 deci vízzel. 20 deka puha vajat (én margarint szoktam, hogy ne legyen tejes) elkeverek 5 deka kakaóval. Ha a cukor teljesen elfőtt, picit hagyom hűlni. Még melegen, de nem forrón belekeverem a kakaós margarinba.
Ezzel a krémmel megtöltöm a piskótalapokat, összeillesztem őket és a torta oldalát is körbekenem. Közben csokibevonót felolvasztok vízgőz fölött. Ka kész, rákenem a torta tetejére, és gyorsan megszórom valamivel: cukorszórással, mandulalapocskákkal, kókusszal. Az oldalát is meg lehet szórni ugyanezekkel :)
A tetejére most eper is került, minden szeletre egy. A megmosott, megtisztított epreket a csokibevonóba mártottam, és így ültettem körbe a torta szélére. És hogy biztosan elérjük a 10000 kalóriát szeletenként, tejszínhab is volt hozzá (növényi tejszínből, hogy ne legyen tejes)

Lehet,hogy bután hangzik a kérdés, de miért nem szabad hogy tejes kerüljön a süteménybe? csakhogy a kóser sütemények titkait firtassam..
VálaszTörlésa húst és a tejet nem fogyasztjuk együtt. Husos étel után 6 órát várunk, míg tejeset eszünk - ezért kellett un. párvénak, vagyis párosnak lennie, hogy a szuperfinom gulyás után lehessen enni :)
VálaszTörlés