Oldalak

2010. május 10., hétfő

Születésnapi torta

Dina lányom pészachkor született, amikor nem használunk kelesztett dolgokat, meg még egy csomó minden mást, így elég nehéz neki születésnapi tortát sütni. (sikerült, majd felteszem azt is azért :))
Így rendes, szabályos tortát a "második születésnapon" kap, vagyis akkor, amikor összegyűlik a család őt megünnepelni.



A tortához 3 piskótalapot sütöttem még pénteken, mert a szüleim nyaralójában ünnepeltünk, ahol elég ócska a sütő, nem kísérleteznék benne piskótával. A krémet is még itthon, előre elkészítettem. Az egészet vasárnap reggel állítottam össze, 12 szeletes torta lett.

Piskótalapok:
10 tojás
10 kanál cukor
10 púpos kanál liszt
fél csomag sütőpor

A tojásokat szétválasztom, elkezdem felverni a fehérjét. Amikor már majdnem kész, beleszórom kanalanként a cukrot. Egyesével beleengedem a sárgákat és legkisebb fokozaton belekeverem. (Tálas mixert használok, így csak öntögetni kell a cuccokat a járó gépbe :)). A lisztet átszitálom, elkeverem a sütőporral és óvatosan belekeverem a tésztába.
A tortaformát hivatalosan kikenjük-kilisztezzük, én a nővérem módszerét követve csak kibélelem sütőpapírral. Így persze nem lesz szép egyenletes a széle, de valamit valamiért... A tortaformát tehát kibélelem, és 3 merőkanál tésztát öntök bele. Kb. 10 perc alatt megsül egy lap. Ha kész, kiveszem, tányérre borítom, hideg vizes ecsettel mekenem a papírt, úgy szépen le lehet húzni. Papír vissza a sütőformába, újabb 3 kanál tészta, ha kész külön tányérra kiborít, stb. stb. Míg a lapok sülnek, megcsinálom a Túrós féle szakácskönyv dobostorta krémjét:

15 deka cukrot felfőzök 1 deci vízzel. 20 deka puha vajat (én margarint szoktam, hogy ne legyen tejes) elkeverek 5 deka kakaóval. Ha a cukor teljesen elfőtt, picit hagyom hűlni. Még melegen, de nem forrón belekeverem a kakaós margarinba.

Ezzel a krémmel megtöltöm a piskótalapokat, összeillesztem őket és a torta oldalát is körbekenem. Közben csokibevonót felolvasztok vízgőz fölött. Ka kész, rákenem a torta tetejére, és gyorsan megszórom valamivel: cukorszórással, mandulalapocskákkal, kókusszal. Az oldalát is meg lehet szórni ugyanezekkel :)

A tetejére most eper is került, minden szeletre egy. A megmosott, megtisztított epreket a csokibevonóba mártottam, és így ültettem körbe a torta szélére. És hogy biztosan elérjük a 10000 kalóriát szeletenként, tejszínhab is volt hozzá (növényi tejszínből, hogy ne legyen tejes)

2 megjegyzés:

  1. Lehet,hogy bután hangzik a kérdés, de miért nem szabad hogy tejes kerüljön a süteménybe? csakhogy a kóser sütemények titkait firtassam..

    VálaszTörlés
  2. a húst és a tejet nem fogyasztjuk együtt. Husos étel után 6 órát várunk, míg tejeset eszünk - ezért kellett un. párvénak, vagyis párosnak lennie, hogy a szuperfinom gulyás után lehessen enni :)

    VálaszTörlés