Oldalak

2011. március 27., vasárnap

Tortadekor tanfolyamon jártam

Igazából már a múlt héten is, akkor habzsákos technikát tanultam, de azt egyelőre borítsa feledés homálya. Szerencse, hogy fényképezőt se vittem. De nem adom fel, mert így elsőre is produkáltam vállalható dolgokat, szóval azzal is haladok. Na de ma marcipán és fondant volt :)
Vágra láttam közelról marcipánformázó készséget és csipkézőt, és tudok már csinálni krizantémot, orchideát, élethű rózsát, liliomot és kálát és hozzájuk kézzel levelet. Fodrot többfélét. Meg nyulat...
És lett egy szerintem álomszép esküvői tortám, ami pont olyan, amilyet egy barátnőm szeretne májusban, és lehet, hogy én fogom neki csinálni. Hát mondjuk erre nem számítottam, oda vagyok meg vissza a megtiszteltetéstől. Na, de beszéljenek a képek helyettem!

1 megjegyzés:

  1. Még el sem jutottam a szövegig, amikor azt mondtam magamban, hogyha valamikor férjhez megyek, veled süttetek tortát:)

    VálaszTörlés