Tökéletes első születésnapi tortának is! A recept V.-től vanHozzávalók:
30 dkg liszt
20 dkg margarin (igényesebbek persze használhatnak vajat is ;))
10 dkg cukor
1tojás
6-7 közepes méretű alma
fahéj, vaníliás cukor, szegfűszeg
pár kanál baracklekvár
Az első 4 hozzávalóból tésztát gyúrunk, fóliába csomagolva a hűtőbe tesszük 1-2 órát állni.
3-4 almából pici vízzel és a fűszerekkel sűrű kompótot főzünk. A maradék almát vékony cikkekre vágjuk.
Ha a tészta eleget pihent gyümölcstorta, ennek hiányában sima kerek tortaforma aljába nyomkodjuk, agresszió-levezetésként megszurkáljuk villával és elősütjük. Tényleg csak picit, különben nagyon kemény lesz. A formába simítjuk az összetört kompótot, majd körbe-körbe kirakjuk az almaszeletekkel. Végül a tetejét felvizezett baracklekvárral megkenjük (el is maradhat, de akkor nem lesz olyan szép). Így mehet vissza a sütőbe, míg a tetején az alma színt nem kap. Ha kihűlt, kivesszük a formából, és bezsebeljük a közönség dicséretét.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése