Gondolom más gyereke is kizárólag rántva kíván húst fogyasztani. Mikor már halálosan untam a szombat déli rántotthúst, elkezdtem különböző "bundákkal" kísérletezni. Csirke vagy pulykamellet ujjnyi csíkokra vágok, és így mártogatom és sütöm ki. Nagyon jók hidegen is
Sima
liszt-tojás-zsemlemorzsa vagy maceszliszt. A klasszik panír. Fel lehet dobni a zsemlemorzsába kevert zöldfűszerekkel
Párizsias
liszt-tojás-liszt
Piros:
paprikás lisztbe hengergetem
Magos:
tojásfehérjébe majd szezámmagba mártom, lehetne még lenmagba is szerintem
Diós és társaik
Tojásba darált dióba, mogyoróba vagy mandulaforgácsba mártom.
Pelyhes
felvert tojásba majd durvára tört kukoricapehelybe forgatom
Palacsintás
sűrű palacsintatésztát csinálok (tej helyett kis narancslével), és ebbe mártom sütés előtt
A falatkákhoz különböző mártogatósak is dukálnak, nekem abszolút kedvencem a méz-ketchup. Lehet még ketchup-majonéz, fűszeres-fokhagymás majonéz, szójajoghurt zöldfűszerekkel.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése