Semmi fény nem volt tegnap, nem lettek vmi jók a fotók, de a meggombócozott fasírt hadsereg olyan látványos volt, muszáj megmutatnom :)
Maga a fasírt semmi extra: darált marhahús, a kenyeret vízbe áztatom, sok zúzott fokhagyma, tojás, só, bors, pirospaprika, pici fahéj, pici szerecsendió, hagymapor (azért, mert ha hagymadarab marad benne, Dina nem eszi meg). A végén zsemlemorzsába forgatom.

Most nagyon csalódott vagyok, mert első blikkre kókuszgolyónak tűntek és annyira megkívántam!!!! :)
VálaszTörlésóóó :( tényleg, lehetne kókuszgolyó is, bár ahhoz kicsit sok fokhagyma volt benne ;)
VálaszTörlés