Volt egy bontott üveg befőtt, a sima meggyes sütit már halálosan unom, így lett ez.
1 bögre liszt
1 bögre kakaó
fél csomag sütőpor
1 bögre cukor
1/2 bögre olaj
1/4 üveg meggybefőtt (kb. ennyi volt az üvegben, a többit valaki titokzatos módon megette ;))
1 bögre befőttlé
Szárazakat egy tálban, nedveseket másik tálban összekeverni, összeönteni, gyorsan hozzávetőlegesen összekeverni. Muffinformába kapszli, kapszliba tészta, egész a sütőbe 180 fokra. Tűpróbáig sütni, kihűlésig nem megenni, mert ugye értelemszerűen forró. (Kicsit lágy lett, elég nehéz volt a szilikon formából kibányászni, ellenben nagyon finom.)
U.i:
Zsófi: Na figyelj, melyik kép legyen, ez, ez vagy ez?
Ávi: Mármint hogy?
Zsófi: Hogy melyik néz ki egy adag kakának és melyik finom sütinek?
Ávi: Hát ez úgy néz ki, mint egy darab szar... ez már jobb... hát ez végül is sütinek néz ki....
:))))))))))))))))
VálaszTörlés(Nagyon röhögök)
Nekem van egy csokiskeksz-receptem, az teljesen úgy néz ki megsülve, mint egy miniatűr tehénlepény. :)))))