Oldalak

2011. január 30., vasárnap

Olyan jó lenne...

...tudni, mit gondoltok ti, akik olvassátok ezeket a bejegyzéseket. Hagyjatok néha egy aprócska kommentet, vagy kattintsatok a véleményválasztóra! Hála és köszönet :)

6 megjegyzés:

  1. Én pedig régóta meg akartam írni egy kommentben, hogy mennyire jó, hogy ennyi receptet teszel fel mostanában, így aztán nem kell annyit agyalnom a vacsorán..és amit eddig megcsináltam, azok nagyon finomak lettek ám, de akkor több lesz a visszajelzés is:)És tudom, a blogod nem kívánságműsor, de volt egyszer valahol egy fotód egy almás kókuszos sütiről,fel tudnád tenni annak a receptjét? ezer köszönet érte...

    VálaszTörlés
  2. Zsófi,
    Én szoktam olvasni a blogodat, de őszinte leszek: még semmit nem főztem meg innen. Teljesen más az ízlésünk, nekem pl a szójaszószos balhék egyáltalán nem jönnek be(pedig a tészták igen, és nagyon örültem a szezámmagos tészta receptnek, addig amíg a szójaszószhoz nem értem...)...Mindegyik receptedből megtartom azt, ami az ízlésemnek való, pl a narancsleves tippet kipróbáltam, a csokis tortába tej helyett narancslevet tettem, és egy kis reszelt narancshéjat, és bombasztikus lett. zsu

    VálaszTörlés
  3. Én mindig mindent a google reader-en keresztül olvasok, azért nincs soha komment...

    VálaszTörlés
  4. nekem meg csorog a nyálam:D:D

    VálaszTörlés
  5. juj, kommentek, de jó :)
    Zsuzsi, előkeresem majd a fotót, és beírom. Elképesztő könnyű süti az is, hivatalosan mesés kókuszos-almás, nálunk mesés mandulás néven fut....hm, lehet az lesz sábeszre :)
    Zsu, örülök, hogy bejött :) Az ízlések meg különbözőek, hát mit van mit tenni ;)
    Noémi(ke?) csorogjon is, az a cél!

    VálaszTörlés
  6. én is olvasom, de nem vagyok egy komment-bajnok. A kattintós véleményformálás viszont nekem való!
    puszi

    VálaszTörlés