GasztroGnómia
avagy mi legyen az ebéd?
Oldalak
Főoldal
2011. február 2., szerda
Fondant masni
Első kísérlet, nem is lett rossz. Fotózási körülmények továbbra is botrányosak.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése