Oldalak

2011. február 2., szerda

Születésnapi torta 4

Ez már jobb lett. A színe valójában nem ilyen, királylányosabb. Belül Kiskukta tortalapja és az én csokikrémem.

5 megjegyzés:

  1. mivel szinezted rózsaszínre a fondantot? és a lepkéket/virágokat kiszúróval csináltad?
    nagyon szép lett!

    VálaszTörlés
  2. Gyönyörű!:)) Egyből vidámabb vagyok!

    VálaszTörlés
  3. Köszönöm! Piros ételfestékkel, de lehet céklalével is, Kiskukta szerint. Én még arra gondoltam, hogy meggyszörp vagy málnaszörp is jó lenne. Majd kísérletezem. És igen, kiszúró

    VálaszTörlés
  4. Igen, lehet bármilyen bogyós gyümölcs, így pl áfonya, szeder, feketeribizli, mindegyiknek kicsit más lesz az árnyalata. a lényeg, hogy kifacsarás után szűrjük át,. ne kerüljön bele rost a lébe, és ezt lehet használni víz helyett:).

    VálaszTörlés