Köszönöm! Piros ételfestékkel, de lehet céklalével is, Kiskukta szerint. Én még arra gondoltam, hogy meggyszörp vagy málnaszörp is jó lenne. Majd kísérletezem. És igen, kiszúró
Igen, lehet bármilyen bogyós gyümölcs, így pl áfonya, szeder, feketeribizli, mindegyiknek kicsit más lesz az árnyalata. a lényeg, hogy kifacsarás után szűrjük át,. ne kerüljön bele rost a lébe, és ezt lehet használni víz helyett:).
Nagyon ügyes!
VálaszTörlésmivel szinezted rózsaszínre a fondantot? és a lepkéket/virágokat kiszúróval csináltad?
VálaszTörlésnagyon szép lett!
Gyönyörű!:)) Egyből vidámabb vagyok!
VálaszTörlésKöszönöm! Piros ételfestékkel, de lehet céklalével is, Kiskukta szerint. Én még arra gondoltam, hogy meggyszörp vagy málnaszörp is jó lenne. Majd kísérletezem. És igen, kiszúró
VálaszTörlésIgen, lehet bármilyen bogyós gyümölcs, így pl áfonya, szeder, feketeribizli, mindegyiknek kicsit más lesz az árnyalata. a lényeg, hogy kifacsarás után szűrjük át,. ne kerüljön bele rost a lébe, és ezt lehet használni víz helyett:).
VálaszTörlés