Elég hosszút lenne a lista arról, hogy mik nem tetszenek rajta, de délben kezdtem neki magának a sütésnek és 4kor már úton volt a zsinagóga felé. A kettő közt megfőztem a péntek esti vacsorát és a szombati ebédet is.( A fotó meg főleg vacak, telefonnal készült, nulla fény mellett.)
A Telekire ment, belül kakaós-meggyes piskóta volt, baracklekvárral.

A tésztája ugyanaz, mint a kakaós-meggyes muffiné?
VálaszTörlésnem, Kiskukta tortalapja volt, 2/3 liszt 1/3 kakaó aránnyal. Nem volt időm több részletben sütni, így úgy csináltam, hogy fele tészta a formába, meggy, másik fele tészta, elég jól középen maradtak a meggyek. Csak felpúposodott, mert iszonyú nagy adag volt így egyben. Áááá, tényleg, borítsa az egész pénteket feledés homálya ;)
VálaszTörlésKol Hakavod, hogy jut idod a gyermekek mellett a sjulra is!
VálaszTörlésSzandek a fontos.