Oldalak

2011. február 26., szombat

Sábeszi torta

Elég hosszút lenne a lista arról, hogy mik nem tetszenek rajta, de délben kezdtem neki magának a sütésnek és 4kor már úton volt a zsinagóga felé. A kettő közt megfőztem a péntek esti vacsorát és a szombati ebédet is.( A fotó meg főleg vacak, telefonnal készült, nulla fény mellett.)


A Telekire ment, belül kakaós-meggyes piskóta volt, baracklekvárral.

3 megjegyzés:

  1. A tésztája ugyanaz, mint a kakaós-meggyes muffiné?

    VálaszTörlés
  2. nem, Kiskukta tortalapja volt, 2/3 liszt 1/3 kakaó aránnyal. Nem volt időm több részletben sütni, így úgy csináltam, hogy fele tészta a formába, meggy, másik fele tészta, elég jól középen maradtak a meggyek. Csak felpúposodott, mert iszonyú nagy adag volt így egyben. Áááá, tényleg, borítsa az egész pénteket feledés homálya ;)

    VálaszTörlés
  3. Kol Hakavod, hogy jut idod a gyermekek mellett a sjulra is!

    Szandek a fontos.

    VálaszTörlés