A szerintem ez olyan nyárias étel, amikor fotóztam, még a nap is sütött kicsit. Ráadásul a bögre is passzol :)
Talán nem is érdemes leírni a receptet. Tehéntúró (ez izraeli, vizesebb, mint a magyar), persze juhtúróból lenne az igazi, de azzal sajnos nem szolgálhatok, pirospaprika, őrölt kömény, finomra vágott hagyma, frissen őrült fekete bors. Jót tesz neki, ha állni hagyjuk kicsit.
Zsófi! Ez az első olyan recepted, amit megcsinálok! Yupppppppi, megtört a jég :-P Nagyon szeretem a körözöttet, és rég nem csináltam már. Egyébként én szoktam beletenni tejfölt is. A magyar túró nem kóser, azért használsz izraelit? Nekem annyira más az íze a nem magyar túrónak (pl. a ricottának -jó, tudom az savóból van), hogy még az olasz receptekbe is magyar túrót teszek...Köszi az 5letet :-) Zsuzsi
VálaszTörlés