Oldalak

2011. február 7., hétfő

Tartozás keksz

Nagypapám 80.születésnapjára egy nagy doboz kekszet sütöttem. A doboz tetején a felirat: ha kiürült, hívj. És a telefonszámom. Kiürült, hívott, én elhoztam a dobozt...aztán telt múlt az idő, és majdnem egy fél év eltelt, mire újra feltöltöttem neki. Már rettenetesen szégyelltem magam miatta. Na de vasárnap nekiugrottunk Dinával, és a délutáni látogatásunkra már nyolcféle keksszel megtöltött dobozzal érkeztünk.
A kekszek alapja ugyanaz:

2,5 bögre liszt
1,5 bögre cukor (lehet a fele barna)
2 tojás
2 kanál sütőpor
25dkg margarin vagy vaj

ebből kb. 4-5 tucat keksz lesz
Ezeket jól összedolgozzuk, és egy enyhén ragacsos tésztát kapunk. Én 4felé osztottam: 1 adag sima, 1 adag csoki darabkás, 1 adag mandulás, 1 adag kókuszos-mazsolás. 
Ha szép, szabályos kekszeket szeretnénk, akkor kis gombócokat formálunk és kicsit ellaposítva tesszük a sütőpapírral bélelt tepsibe. Én a rusztikus sütiket szeretem (plusz feleslegesen nem szeretek macerázni), így csak lecsipkedem a megfelelő méretű tésztadarabkákat és a papírra teszem őket. 160 fokra előmelegített sütőben kb 10 percig sütjük. Akkor jó, ha az alja már kicsit barna, a teteje meg még puha - a levegőn meg fog keményedni.
Eredetileg csak a simát akartam csokiba mártani, de túl sokat olvasztottam, így a többinek is a felét megcsináltam. Ehhez egy lábosban vízgőz felett felolvasztottam kevés olajjal a csokibevonót. Óvatosan, a fejjel lefelé tartott kekszeket belemártottam, és sütőpapírral bélelt tálcára tettem. A kamrában hamar megdermedt a bevonata.
Jól zárható dobozban pár hétig eláll.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése