Oldalak

2011. január 30., vasárnap

Szezámos tészta


Egy serpenyőben olivaolajon megdinszteltem a hagymát, kicsit le is sütöttem. Mikor kezdett barnulni, rászórtam egy bőséges adag szezámmagot, és azt is lepirítottam. Ráöntöttem szójaszószt, összeforraltam, majd a kifőzött spagettitésztára öntöttem. A serpenyőbe vékonyan felcsíkozott sárgarépa került, és azt is alaposan lepirítottam. Ezt is a tésztához kavartam, és voila!
Hidegen is melegen is finom.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése